Wagi z Polski

Wagi z Polski współpracuje z wieloma producentami       Zobacz naszych partnerów  »

Zobacz ofertę producentów, którym zaufaliśmy my i nasi klienci

SANDC - producent rur stalowych, elementów stalowych oraz konstrukcji ze stali oraz wykonawca usług metalurgicznych
Zebraliśmy oferty najlepszych producentów z Polski i oddaliśmy ją w Państwa ręce, aby pomóc Państwu dokonać najlepszego wyboru

Strona główna  » Pełna mapa serwisu » Oferta naszych partnerów » Cynkowanie ogniowe z oferty SANDC »

Profesjonalnie wykonane usługi: cynkowanie ogniowe, spawanie, śrutowanie stali

Oferta: Produkcja i dystrybucja rur stalowych

B4B: Kompleksowa oferta dla Twojej firmy

Konstrukcje stalowe: zbiorniki, silosy, magazyny

Stała współpraca daje korzyści. Skorzystaj z rabatów dla stałych klientów

 

Zamów cynkowanie ogniowe »

* Skorzystaj z oferty naszego partnera

Zamów usługi na stronie SANDC

Dlaczego zaufaliśmy właśnie SANDC? Łączą nas lata współpracy!

Pełna oferta partnera »

 

Produkcja naszych wag samochodowych, kolejowych i zbiornikowych nie byłaby możliwa bez odpowiedniego materiału. Materiały do naszych wag od ponad 5 lat dostarcza nam producent SANDC.

Zaufaliśmy doświadczeniu SANDC i polecamy tego producenta naszym klientom. Zapoznaj się z pełną ofertą naszych partnerów. Możesz być zaskoczony!

Cynkowanie ogniowe - doskonała ochrona przed korozją

Cynkowanie ogniowe to proces mechanicznego nakładania powłoki z cynku na stal. Efektem cynkowania ogniowego jest solidna i trwała, nieprzepuszczalna powłoka w pełni zabezpieczająca powierzchnie stali. Pozwala nie tylko na zminimalizowanie powstawania korozji na stali, ale także zabezpieczenie materiału przed uszkodzeniem.

 

Kilka słów o ofercie naszego partnera. SANDC - kompleksowe usługi dla Ciebie i Twojej firmy

Szukasz polskiego producenta, który zapewni Ci niezawodny produkt oraz perfekcyjnie wykonane usługi? Oferta SANDC opiera się na wieloletnim doświadczeniu pracowników oraz niezliczonych wykonanych usługach i zrealizowanych inwestycjach. Podejmujemy się każdego wyzwania!

Niezawodny produkt to praca wielu pracowników!

SANDC podejmuje współpracę z najlepszymi inżynierami i technikami znającymi się na metalurgii jak mało kto! Doświadczenie przekłada się na niezawodność!

Specjaliści SANDC podejmują się nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań, tworząc ogromne silosy, hangary i magazyny, a także kominy i podpory mostowe. Zajmujemy się również małymi zleceniami z zakresu cynkowania ogniowego, spawania czy śrutowania.

Zajmujemy się produkcją rur stalowych czarnych, nierdzewnych, dwudzielnych ocynkowanych, grubościennych oraz kolan segmentowych. Tworzymy duże i małe konstrukcje stalowe: zbiorniki nierdzewne i stalowe, kominy, meble stalowe, detale oraz zwężki. Wiele lat doświadczenia sprawiło, że nasi specjaliści doskonale znają się m.in. na: cynkowaniu ogniowym, śrutowaniu, malowaniu proszkowym oraz natryskowym oraz spawaniu rur stalowych, gazowych, ocynkowanych, tur TIG oraz rurociągów.

Zlecone nam prace wykonujemy sprawnie, dzięki zaawansowanemu parkowi technologicznemu, który zapewnia nam możliwość wykonywania szczegółowych elementów oraz wielkich konstrukcji.

 
Wagi z Polski footer logo

Wszelkie prawa autorskie są zastrzeżone © Jan Zaręba i Wagi z Polski 2018

Złóż zamówienie na wagi » Zobacz wszystkie wagi » Strona główna »